LERIKA – ÚČETNÍ FIRMA ROKU 2021

Účetní firma roku 2021_cena

LERIKA Tax & Accounting získala 2. místo v soutěži ÚČETNÍ FIRMA ROKU 2021!

 

Kvalitu služeb v oblasti účetnictví sledují jak klienti, tak odborná porota. Ta už čtvrtým rokem udílí ocenění v soutěži ÚČETNÍ ROKU. Je pro nás velkou ctí, že v letošním roce vybrala mezi nejlepší i naši firmu LERIKA Tax & Accounting.

Soutěž ÚČETNÍ FIRMA ROKU pořádá společnost Wolters Kluwer ČR, odbornou záštitu poskytuje Komora certifikovaných účetních a Svaz účetních České republiky. Soutěž má tři kategorie: soutěží se o nejlepší profesní účetní/účetního, nejlepší účetní firmu a letos poprvé také o účetní osobnost roku. Vítěze určuje odborná porota složená ze zástupců předních účetních institucí v České republice a významných osobností z účetní sféry.

Slavnostní vyhlášení výsledků letošního ročníku probíhalo 1. prosince 2021 kombinovanou formou: vítězové a úzký okruh pořadatelů se sešli přímo v prostorách společnosti Wolters Kluwer ČR, ostatní měli možnost předávání cen sledovat formou online přenosu.

 

Cena pro LERIKA Tax & Accounting

 

V kategorii ÚČETNÍ FIRMA ROKU 2021 obsadila společnost LERIKA Tax & Accounting krásné 2. místo. Můžete si tak být jistí, že pokud se o vaše účetnictví staráme my, je v dobrých rukou.

Cenu převzaly partnerky společnosti Ivana Ottová a Monika Borkovcová:

„Z ocenění máme obrovskou radost a moc si ho vážíme. Děkujeme hlavně našim zaměstnancům, našim kolegům, za jejich nasazení a energii, kterou do práce dávají. Tato cena patří především jim, protože oni jsou hlavními nositeli naší služby a našich produktů.

Dík patří také našim klientům za to, že jsou s námi a vkládají do nás důvěru. Umístění na přední příčce je pro nás nejen závazkem do budoucna, ale také motivací, abychom naše služby i nadále rozvíjeli s maximální péčí a důrazem na vás, naše klienty a obchodní partnery.“

Zajímá vás, jak vyhlášení probíhalo? Pusťte si záznam ze slavnostního večera nebo si prohlédněte fotogalerii.

Ještě jednou děkujeme všem, kteří nás podporovali a kteří nám s důvěrou svěřují své účetnictví!