Daňové poradenství


Daně nás baví! Daňové poradenství vnímáme jako velmi kreativní a mimořádně napínavou práci. Daňové problémy jsou pro nás podobnou výzvou, jakou je řešení detektivního případu pro Sherlocka Holmese.

LERIKA je poradenská společnost, poskytující služby v oblasti daňového a účetního poradenství už mnoho let. Díky zkušenému týmu odborníků vám můžeme nabídnout profesionální daňové služby – ať už potřebujete jen daňové přiznání anebo komplexní daňové poradenství. S našimi klienty aktivně spolupracujeme a nabízíme řešení, která přináší daňové úspory nebo minimalizují rizika v oblasti zdanění. Přečtěte si více důvodů, proč s námi spolupracovat!

  • Společnost tvoří tým daňových poradců s dlouholetými zkušenostmi práce pro střední a velké firmy v celém spektru daňového a účetního poradenství.
  • Spolupracujeme s řadou odborníků - s účetními auditory, odborníky na celní poradenství a znalci pro oceňování majetku - a nabízíme tak společný přístup po daňové i účetní stránce k řešené problematice.
  • Máme vytvořenou síť ověřených kontaktů na zahraniční poradenské kanceláře, díky čemuž jsme schopni poskytnout klientům celkový pohled na zdanění jejich podnikatelských aktivit s mezinárodními prvky.
  • Jsme součástí týmu při velkých projektech typu vstup zahraničních firem na český trh, akvizice, nebo due diligence. Na straně druhé pomáháme průběžně všem našim klientům řešit jejich každodenní daňové problémy.

Naši daňoví poradci si poradí i s vaší daňovou problematikou a tím vám umožní efektivně řídit rizika spojená s rychle se vyvíjející legislativou. Ať už potřebujete pomoc s jediným daňovým aspektem anebo hledáte partnera pro rozsáhlou spolupráci, budeme se vám věnovat s maximálním nasazením a osobní invencí.

Co by vás mohlo zajímat?