Příprava výroční zprávy


Některé dokumenty mají kromě své základní funkce – informovat o stavu účetnictví – i další úlohy. V případě výroční zprávy, jejíž hlavní funkcí je informovat o finanční situaci společnosti, její podnikatelské činnosti a výsledcích hospodaření za uplynulé účetní období, jde mimo jiné i o nástroj marketingové komunikace firmy. Pro vybrané účetní jednotky je zpracování výroční zprávy povinnou součástí jejich každoročních povinností. LERIKA vám zajistí nejen precizní a bezchybné vypracování „faktického“ obsahu výroční zprávy, ale postará se i o její důvěryhodnost a reprezentativní podobu. Výroční zpráva tak plně podpoří cíle a vize vaší společnosti a poskytne vám dokonalou představu o vývoji společnosti v uplynulém fiskálním roce.

LERIKA vám nabízí následující pomoc:

  • Připravíme pro vás podklady a informace pro vaši výroční zprávu nebo ji kompletně celou zpracujeme
  • Nabídneme využít služeb naší spolupracující grafičky tak, aby vaše výroční zpráva působila profesionálně a prezentovala tak odpovídajícím způsobem vaši firmu a vaše podnikatelské aktivity

Potřebujete více informací o našich službách? Stačí zavolat nebo nám napsat – rádi se s vámi domluvíme na možnostech naší spolupráce.