O nás

Naše práce nás baví a děláme ji se zaujetím. I proto pracujeme pro velké české i zahraniční společnosti – jednoduše jim dokážeme nabídnout takové daňové a účetní služby, které potřebují. To vše spolehlivě a kvalitně. O obchod, reklamu i IT se téměř vždy stará někdo, pro koho je jeho práce zároveň zábava. Dopřejte tento komfort i vašim financím.

Zajistíme pro vás:

LERIKA vám nabízí služby více než 15 profesionálů působících v oboru daňové a účetní problematiky, kteří jsou připraveni využít veškeré své schopnosti a zkušenosti v práci pro vás. Jsme odhodlaní dělat vše vždy o stupeň lépe než naše konkurence – kontaktujte nás a přesvědčte se o tom.

Proč si vybrat LERIKU?

Skutečná kvalita – specializovaní daňoví poradci
Ani velmi kvalitní účetní nemůže některé věcí znát tak dobře, jako specialista. V LERICE pracuje tým úzce specializovaných profesionálů s dlouholetými zkušenostmi, kteří dokáží maximálně využít všechny příležitosti k legálnímu snížení daňové povinnosti. Díky tomu vám LERIKA může nabídnout skutečně kvalitní a přitom rychlé řešení.

Řešení pro vás – služby navrhujeme na míru
Dokážeme zajistit outsourcing kompletního účetnictví, ale zároveň vám pomoci jen v jediné oblasti, kde právě potřebujete podporu. Nečekejte žádné předpřipravené balíčky – naše služby vždy nastavujeme pro vás, kreativně a tak, aby vám opravdu pomohly. Účetnictví pro nás není jen „administrativa“ – v průběhu práce neustále vše vyhodnocujeme a hledáme detaily, které by bylo možné optimalizovat.

Snadná komunikace – účetnictví, které má smysl
S klientem komunikujeme vždy přímo a jsme schopni okamžitě řešit jeho dotazy. Tím se lišíme od jiných poradenských společností, kde řešení problému často předchází dlouhé „přehazování“ klienta mezi jednotlivými týmy. Na rychlém a přímém jednání si zakládáme a stejným způsobem se stavíme i k vedení účetnictví – děláme ho průběžně, tak, aby mělo vypovídající hodnotu o aktuálním stavu vaší společnosti.

Co o nás říkají naši zákazníci?

  • „LERIKA nám pomáhá vést účetnictví tak, abychom měli jistotu, že plníme všechny předpisy a přitom neplatili zbytečně vysoké daně.“
  • „Pomohlo nám, že lidé z LERIKY znají výborně české i slovenské daňové prostředí. Výrazně nám to ušetřilo náklady na provoz naší slovenské pobočky.“
  • „Není to jen o ceně, ale i to pro nás bylo důležité. V LERICE nám dokázali nabídnout srovnatelné služby jako ve velkých auditorských firmách, ale za podstatně nižší cenu.“
  • „Líbí se mi, že zvednu telefon a rovnou mluvím s někým, kdo můj problém vyřeší.“